SYRNARN 3szt 2.5 mm audio jack 3 bieguny wtyk stereo dla słuchawek 6.0 mm otwór przewodu HiFi zestaw słuchawkowy pozłacane lutowanie liniowe złącze

l1060

Nowy produkt

zł19.47 zł15.56

Tagi: wtyczka zestawu słuchawkowego stereo 2, 5 mm, bananowy łącznik, 2, 5 mm 4 Biegunowy gniazdo, zasilacz cisco, audio lutowania, Przedłużacz jack 2, 5 mm, audio banan, 2, 5 mm 4 Biegunowy wtyk jack plug, 6.35 mm jack splitter, xlr 4 bieguny.

SYRNARN-to starszy firmowe marki, który łączy badania i rozwój samoobsługi, projektowanie, produkcja i sprzedaż akcesoriów cyfrowych, wysokiej jakości słuchawki, audio, środków transportu, komputerów i urządzeń peryferyjnych do telefonów komórkowych.Zgodnie z potrzebami użytkowników, oferujemy indywidualne akcesoria DIY dla modernizacji produktów.Entuzjazm rozwoju i przedsiębiorczość zwracają uwagę na naukę produktu z mentalnością rozwoju, nowych technologii i nowy trend; trzymaj inwestycje w rozwój produktu i zespołowe talenty.Z misją do osiągnięcia najwyższej jakości, jesteśmy zdeterminowani, aby dostarczyć wiodących użytkownikom wysoką jakość, doskonały design, rozsądną cenę i doskonałą obsługę.Niech "SYRNARN" stanie się marką zaufania użytkowników, szacunku, innowacji i łącznika w świecie.

SYRNARN 3szt 2.5 mm audio jack 3 bieguny wtyk stereo dla słuchawek 6.0 mm otwór przewodu HiFi zestaw słuchawkowy pozłacane lutowanie liniowe złącze

Proszę zwrócić uwagę na parametry SKU produktu przy zamówieniu

Zupełnie nowa jakość

3szt/op.

1.Możesz dokonać płatności za pomocą powyższych metod płatności.I proszę uprzejmie урегулируйте go w ciągu 3 dni po złożeniu zamówienia.

2.Laminexplus.pl sprawdzi twoją płatność w ciągu 24 godzin; jak tylko zostanie ona zakończona,zrealizujemy zamówienie jak najszybciej.

3.Jeśli twoje zamówienie jest zamknięty ze względów bezpieczeństwa, należy złożyć reklamację w Laminexplus.pl.

4.zwrot spowodowany odwołaniem zlecenia, umową o zwrot lub mediacją, zostanie zrealizowane natychmiast, i to zajmie 7-10 dni roboczych, aby dostać się do swojego konta.

1.Wszystkie części są sprawdzane i dobrze zapakowane przed wysyłką.Szczegóły zostaną wysłane w ciągu 2-5 dni roboczych, po tym, jak klienci płacą zamówienia.

2.wszystkie paczki wysyłane przez zwykłą pocztę, mają ograniczony ciężar w granicach 2 kg, jeśli twoja przesyłka ma nadwagę, wyślemy poszczególne paczki.

3.It droga do miejsca zajmuje od 15 do 60 dni. ( To może zająć więcej czasu, w niektórych odległych rejonach)

4.Można wybrać więcej niż szybkie sposoby dostawy, jeśli chcesz otrzymać przesyłkę wcześniej, a także jeśli nie masz nic przeciwko kosztami wysyłki.(Proszę, potwierdź się, że twój adres jest dostępny do dostawy adyour phone)

5.jesteśmy declear wartość 5$ i przesyłka w prezencie; mam nadzieję, że to może uwolnić cię od thetax.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wymagania

Zwrócimy lub wyślemy ponownie, jeśli twoja przesyłka zostanie zagubiona, uszkodzona podczas transportu lub

Wysyłamy ci zły towar;skontaktuj się z nami i powiedz nam, co mamy robić dalej.

1.Proszę zostawić nam 5-gwiazdkowy pozytywną opinię, Jeśli podobają Ci się nasze produkty; jest to bardzo ważne.

2.proszę, skontaktuj się z nami, jeśli ci się to nie podoba; nie spiesz się, aby zostawić нетуральную lub negatywną opinię, zanim skontaktujesz się z nami.Po prostu zaufaj nam, możemy rozwiązać ten problem lepiej dla ciebie.

3.Witaj ,aby dodać nasz sklep do listy,jeśli podobają ci się nasze produkty, mamy też nadzieję, że można dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi .

  • marka: СИРНАРН

Pokrewne produkty

W trendzie.