Przywrócony bezprzewodowa mysz Logitech G403 2.4 GHZ 12000DPI RGB Weightable Ergonomics Prodigy Wired

l1107

Nowy produkt

zł214.55 zł182.37

Tagi: logitech mx master 3 advanced, mysz, mause sem fio, g304 logitech, mysz do gier lqs, lagitech g pro, Logitech, mysz do gier, mysz logitech, g403 logitech.

Producent przywrócony : Logi G403 Prodigy Wired/2.4 GHZ wireless Gaming Mouse 12000DPI RGB Weightable ergonomia z wydajnością gry z czujnikiem No Box: 90% nowe, bez oryginalnego opakowania

ze skrzynią:oryginał z dodatkiem PLS Uwaga: i tem przywrócony przez producenta

Co to jest odzyskane produkty ?

1, towary, które zostały zwrócone przez klientów, również kwalifikują się jako odzyskane przedmioty.W tym przypadku odzyskany produkt, najprawdopodobniej w ogóle nie ma nic złego.

2, szereg dużych producentów komputerów oferują odnowione komputery do sprzedaży po obniżonych cenach.Regenerowane produkty-to nie jest nowa koncepcja.

3, jest w dobrym stanie, bez detalicznej skrzyni.

*Słodkie wskazówki 1.opłaty produkt logitech często aktualizuje styl produktu, bierzemy ostateczny styl produktu, który otrzymasz, jeśli masz zastrzeżenia z produktem, można zobaczyć swoją zakup produktu S / N, adres URL: https: // support.firmy logitech.com.cn/zh_cn/home 2.ze względu na konieczność w produkcie i opakowaniu, odpowiednio, zarządzania, kontroli i śledzenia przyczyn, produkt Logitech S / N i P/ N na opakowaniu S/ N i P / N zwykle nie zgadza się, jest to normalne zjawisko i 3.Istnieją dwie opcje dla ciebie.płatny przewodowy i bezprzewodowy ,proszę sprawdzić model przed wyborem, dziękuję!Główne cechy: 1.wielokrotnie nagradzana technologia bezprzewodowa:połączenie bezprzewodowe 2,4 Ghz, 2.najlepszy czujnik optyczny Logitech do precyzyjnego kierowania i przemieszczeń,wydajność poziomu gry,8 razy szybciej niż standardowa mysz Logitech 3.Zaawansowana napięcie przycisków do czystego, szeregowego odczucia kliknięcia z mniejszą siłą 4.niestandardowe oświetlenie od 16,8 mln kolorów* 5,6 programowalnych przycisków ułatwiają grze działaniu* 6.Wbudowana pamięć przechowuje ustawienia dla pięciu ulubionych gier 7.lekki, ergonomiczny kształt dla długich godzin komfortowej gry 8.działa z Windows 10 lub nowsze, Windows 8.1, Windows 8 i Windows 7 G403 Wireless:

1. Wyślemy paczkę w ciągu 1-3 dni po dokonaniu płatności.

A także następujące formy płatności są akceptowane Laminexplus.pl: karta kredytowa, TT, Western Union i Qiwi portfel.

2. przesyłka darmowa wysyłka pocztą lotniczą poczta wieloryba, jeśli waga opakowania więcej niż 2 kg, lub wielkość opakowania więcej 90 cm, będziemy korzystać z EMS etc lub wysyłać z dwoma przesyłkami lub więcej paczek lotniczą.

3. Instrukcja:rozmiar i waga, które możemy zauważyć w szczegółach opakowania nie są rzeczywiste wagi i wielkości towaru, jeśli chcesz wiedzieć rzeczywisty ciężar i rozmiar, trzeba tylko skontaktować się z nami.

4. czas dostawy:

1) transport w krajach rozwiniętych wynosi około 7-45 dni.

2) odległych krajów-to około 2-8 tygodni.

5. Jeśli klient chce korzystać z szybszego sposobu wysyłki, takie jak EMS, DHL, itp., prosimy o kontakt z nami doręczenia powiększenia.

6. instrukcja:czas dostawy zależy od czasu odprawy celnej kupującego lub siły wyższej.Jeśli kupujący nie odbierze towaru w ciągu dłuższego czasu, mamy nadzieję, że kupujący może skontaktować się ze swoim urzędem celnym lub lokalnym skrzynką oddziałem, aby dostać towar w najbliższym czasie.

O Celnym:

1. aby zapewnić, że otrzymasz swoje zamówienie bez lub bardziej niskie cła, ogłosimy go jako "prezent" w niższej cenie, która nie odzwierciedla ogólną cenę, którą zapłacił, lub wartość rynkową produktu i nie mogą być stosowane do krajów z różnych tabelą przepisami.

2. czy można zostawić wiadomość, aby powiedzieć nam, ile musimy dokonać zgłoszenia celnego.Będziemy szczęśliwi, aby śledzić swoje kroki.

3. wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupującego.

4. dostawcy nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z przepisami działu w danym kraju.

5. podczas międzynarodowego handlu mogą wystąpić dodatkowe koszty lub opóźnienia.Mamy szczerą nadzieję, że nie używasz dodatkowe wydatki na import lub opóźnienia odprawy celnej jako powód do żądania zwrotu pieniędzy lub wystawianie negatywnej opinii.

Po sprzedaży usługi:

Sprawdzimy jakość towaru przed wysyłką.Jeśli pojawią się jakieś nieoczekiwane problemy, mamy nadzieję rozwiązać problemy z kupującym przez przyjazne stosunki z następujących sposobów:

1. Jeśli jest problem z jakością, kupujący może przedstawić argument w ciągu 15 dni od otrzymania towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub filmy wideo i inne dowody ze sprzedawcą w celu identyfikacji.

2. sztuczne uszkodzenia, kupujący biorą na siebie pełną odpowiedzialność.

3. program obróbki jakości produktów:

1) kupujący zwraca towar do nas i ponosi odpowiedzialność za zwrot kosztów wysyłki; po tym ,jak otrzymamy towar, wysyłamy nowy produkt do kupującego i za ponowną wysyłkę.

2) Jeśli towar (łączna cena łącznie z wysyłką wynosi mniej niż 10 dolarów USA) ma problemy z jakością, my ponownie wyślemy nowy produkt w następnym zamówieniu kupującego; jeśli kupujący nie planuje złożyć nowe zamówienie w niedalekiej przyszłości, kupujący może zapłacić za koszt ponownej wysyłki i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.

 • Zasięg Wi-Fi: 10M
 • DPI: 12000
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Wymiary Produktu: 12.4*6.8*4.3 cm
 • Typ: Komunikacja Bezprzewodowa 2,4 Ghz
 • Rozdzielczość Optyczna: 6000DPI
 • Ilość rolek: 1
 • Typ Zasilania: Akumulator
 • Pakiet: No
 • Styl: Palec
 • Tryb Pracy: Optyczno-elektroniczny
 • marka: Logitech
 • Technologia Bezprzewodowa: 2,4 Ghz
 • Model Logitech: G403
 • Stan Produktu: Otwarta skrzynia (producent odnowiony)
 • Numer Modelu: G403 Bezprzewodowy/Wi-Fi
 • Typ Interfejsu: USB
 • SKU: TH206
 • Waga brutto: 110 g
 • Ilość przycisków: 6
 • Orientacja Ręce: Obie Ręce
Jing5888jing
2020-11-14
5/5
The quality mouse is completely satisfied, but GLA for a long time more than 30 days to Moscow.
Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Pokrewne produkty

W trendzie.