Ceramiczny Zestaw Herbaty Kung Fu Zawiera 1 Lub Herbaty 1 Filiżankę Elegancki Гайваньский Garnek Z Filiżanką Herbaty Zestawy Drogowe Lub Herbaty Wysokiej Jakości Porcelanowy Czajniczek

l311

Nowy produkt

zł70.18 zł52.62

Tagi: porcelanowy czajniczek, arabski miedziany lub herbaty, zestaw herbaty poruszania się osoby, herbata tangpin, gliniana doniczka, czajniki czajnik, Puchar самадойо, garnek do gotowania, serwis herbaciano, czajnik czerwony.

Nazwa produktu: lekkie typ serwis do herbaty wprowadzenie produktu: fioletowa gleby gliniastej - jest to specjalna naturalna gleba-glina zawiera żelazo.Oprócz fioletowej brudu, jest zielona i czerwona.Te trzy rodzaje brudu nazywane purpurea piaszczystej błotem.Są one wykonane w różnych proporcjach i o różnej temperaturze.W ten sposób, fioletowy glinianym serwis do herbaty stanowi szczególny kolor.Zakres zastosowania: profesjonalne narzędzia do parzenia ceremonii parzenia herbaty, które są odpowiednie do herbaty pu-erh, herbaty zielonej, czarnej herbaty i herbaty oolong, itp. Cechy: - łatwy w użyciu, wygoda. - Doskonały do użytku domowego, podróży i prezentów.Specyfikacja: kawa - średnica: 9,2 cm - szerokość: 7,8 cm - pojemność: 170 ml filiżanka - średnica: 7,9 cm - szerokość: 3,3 cm - pojemność: 85 ml - kolor: czarny lub czerwony jak na zdjęciu - materiał: fioletowa glina pakiet zawiera: - 1 x kawa - 1 x filiżanka

DOSTAWA:

Wysyłamy na całym świecie, bezpłatną wysyłkę ePacket lub China Post Air mail .

Wysyłamy towar tylko na twój adres rozliczeniowy Laminexplus.pl.Proszę potwierdzić to przed wypłatą.

Proszę, upewnij się, że twój adres dostawy i kod pocztowy są prawdziwe.Użytkownik zostanie powiadomiony z numerem śledzenia, jak tylko przesyłka zostanie dokonana.

Czas dostawy około 7 do 20 dni roboczych.W niektórych krajach może to trwać 1-2 tygodnie.

Zazwyczaj wysyłamy towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu oczyszczonej płatności.

Poniżej znajduje się normalne tempo czasu przyjazdu dla odniesienia:

Kraj

Dni robocze(w tym święta)

5-9

10-15

16-20

21-25

26-35

>35

STANY zjednoczone

Nominalny(nadszedł czas)

5.1%

50.1%

33.6%

7.5%

3.7%

Kontakty

Europa

Nominalny(nadszedł czas)

8.6%

61.2%

19.1%

7.0%

4.1%

Kontakty

Australia

Nominalny(nadszedł czas)

4.7%

52.6%

30.2%

9.6%

2.9%

Kontakty

Kanada

Nominalny(nadszedł czas)

6.7%

50.6%

30.4%

8.5%

3.8%

Kontakty

Rosja

Nominalny(nadszedł czas)

1.5%

10.3%

29.7%

41.2%

18.8%

Kontakty

Azja

Nominalny(nadszedł czas)

10.5%

30.6%

43.8%

12.1%

4.0%

Kontakty

Inny Kraj

Nominalny(nadszedł czas)

3.5%

25.0%

47.9%

17.9%

5.7%

Kontakty

1) klienci mogą być importowym i podatkom.Pobieramy opłat od kupującego tylko za cenę zakupu.Wszelkie dodatkowe koszty poniesione przy odprawie celnej, powinny być opłacone przez kupującego.

2) robimy wszystko, co możliwe, aby zapewnić szybką obsługę.Jednak, ponieważ serwer pogoda,czysty obyczaj,święto itp. Powód, czasami może się zdarzyć niespodziewany opóźnienie.Jeśli to było ponad 35 dni od momentu twojej daty płatności, a on nie został odebrany, proszę, skontaktuj się z nami natychmiast, będziemy działać szybko, aby znaleźć i pomóc go rozwiązać.

OPINIE:

Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać wszelkie problemy tak szybko jak to możliwe.Proszę, napisz do nas przed wyjazdem każdy negatywną opinię lub otworzyć spór na Laminexplus.pl.Dziękuję.Ponadto, mile widziane są tylko 5-szczegółowe oceny sprzedawców.

ZASADY ZWROTU I ZWROTU ŚRODKÓW:

1) Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu,w ciągu 5 dni po otrzymaniu towaru z jakiegokolwiek powodu, poinformuj nas o tym.Szybko wymienimy towar lub zwrócimy ci pieniądze.

2) Koszt wysyłki i obsługi towaru nie podlega zwrotowi.

3) transport do wysyłania temu i ponownej wysyłki powinna być zapłacona przez kupującego.

4) dla własnego bezpieczeństwa, proszę, chroń wartość swój pakiet.

GWARANCJA:

Zapewniamy wszystko, co sprzedajemy, jak opisano.Jeśli któreś z naszych produktów został zniekształcony, a my zwrócimy ci 100% twojej płatności.Jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek produktu, który kupiłeś u nas, prosimy, skontaktuj się z nami po otrzymaniu, pomożemy ci rozwiązać ten problem doskonale, albo zwrot pieniędzy lub wymiana towaru (wybór kupującego).

KONTAKT:

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, skontaktuj się z nami.Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszych produktów, a także daje wskazówki.

  • Pojemność: 151-200 ml
  • marka: Smteapot
  • Materiał: Karmazynowy Glina

Pokrewne produkty

W trendzie.