Zasilacz/ładowarka do Getac PS236, PS336

l351

Nowy produkt

zł175.54

Tagi: getac s400, getac, 2icp6, tablet i5, getac v110, gnss rtk, bateria getac, v110, akumulator do ZASILACZA, przywracanie hd.

Cechy:

1. ładowarka/zasilacz do Getac PS236/PS336

2. posiada gwarancję producenta na 12 miesięcy.

Dane techniczne:

Opis:

Ładowarka/zasilacz do Getac PS236/PS336

Enter:

100~240VAC / 50-60Hz

Nadaje się do: Getac PS236/PS336

Zasady Wysyłki:

Wysyłamy towar na całym świecie i wyślemy go do ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

Nasz zespół logistyki będzie śledzić przesyłkę przez cały czas , dopóki jej nie otrzymasz, prosimy o kontakt z nami w wiadomości Laminexplus.pl lub handlowego kierownika w celu uzyskania statusu przesyłki.Będziemy również na bieżąco informować w tej kwestii.

Płatność:

Akceptujemy formy płatności świadczone przez Laminexplus.pl Escrow .

Wszystkie płatności spodziewany jest w ciągu 7 dni od daty zakupu towaru.

Ważne Oświadczenie:

Rzeczywisty towar będzie wyglądać tak samo jak na zdjęciu, jednak mogą być niewielkie zmiany w kolorze lub etykiecie z powodu efektu oświetlenia podczas robienia zdjęć lub ustawienia monitora kupującego.Ponadto, wyślemy naszego klienta aktualną etykietę.

Gwarancja i zwrot towaru:

14 dni zwrotu : Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, należy zwrócić w oryginalnym stanie w ciągu 14 dni do zwrotu lub wymiany.Proszę zwrócić uwagę, że towar, który został uszkodzony lub brakuje, nie podlega zwrotowi.Ponadto, trzeba zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim go zwrócić.

12 miesięcy gwarancji : proszę kupić z ufnością.Kupujący ponosi odpowiedzialność tylko za koszt przesyłki zwrotnej gwarancyjnych towarów. (W większości przypadków nabywca będzie musiał zwrócić tylko problematyczne elementy, a nie cały pakiet.).

Przed zwrotem towaru prosimy, upewnij się, że masz nasz adres zwrotny i napisz "prezent" na arkuszu części dostawy.Proszę, skorzystaj z tradycyjnymi usługami pocztowymi i wyślij nam numer do śledzenia.Jak tylko otrzymamy produkty, my dokonamy naprawy lub wymieniamy je na inne w jak najkrótszym czasie.

Opinie:

Proszę, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać każde pytanie dotyczące naszych produktów lub usług, zamiast opuszczać negatywną opinię, jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego towaru.

Zawsze jesteśmy wdzięczni za wasze pozytywne opinie, aby poinformować nas, że masz swój pakiet, i jesteś zadowolony z towarów i usług.Oczywiście, będziemy szczęśliwi, aby zostawić pozytywny komentarz.Więc proszę, nie zapomnij dać nam pozytywną opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów!

Jesteśmy profesjonalnym producentem, tam będzie duża zniżka, jeśli można zrobić wielkie rzeczy !

Tylko Poważny Kupujący!Proszę kupić towar, jeśli zgadzasz się ze wszystkimi warunkami.

  • DIY dostawy: ELEKTRYCZNY
  • miejsce pochodzenia towaru: Chiny (Kontynent)

Pokrewne produkty

W trendzie.