Drzewny w kształcie litery T gniazdo przesuwne utwór stop aluminium trójniki ścieżki Mitra do obróbki drewna piły/w stole frezarki warsztatu Narzędzia Typ-30

l616

Nowy produkt

zł48.14 zł24.54

Tagi: stół warsztatowy, aluminiowy ślad t, aluminiowa T kształcie gąsienica, instrumentalny warsztatu, aluminiowy w kształcie litery T rowek, uchwyt podstawka na biurko do wiercenia, stół warsztatowy, lokomotywy sposób T, stół montażowy, warsztat warsztatu.

Drzewny w kształcie litery T gniazdo przesuwne utwór stop aluminium trójniki ścieżki Mitra utwór do drewna piła/router stół warsztatowy Narzędzia Typ-30

Cechy: • Pozwól, że ci, aby wszystkie twoje ślizgowe przyrządy i narzędzia na stole routera, pilarkach stołowych i piłach taśmowych. • Można łatwo i szybko przymocować wieczne deski na stole routera lub stacjonarnych pilarkach bez specjalnych przyrządów zaciskowych. • Dobra odporność na korozję. • Łatwy w instalacji. • Wygodny w użyciu. • Trwałość w użyciu. • Nadaje się do obróbki drewna.Informacje o produkcie: Rodzaj: Trójnik ścięcia ścieżka Długość ścieżki Mitry T-w kształcie rowka: 300/400/500 / 600/800mmT-track Materiał: stop aluminium Kolor: biały, czerwony i niebieski pakiet zawiera: 1 * 30Type T-slot Miter Track środki ostrożności: 1. Wszystkie zdjęcia zostały profesjonalnie naprawione, ale z powodu różnego oświetlenia otoczenia i różnych ustawień urządzenia wyświetlania mogą być pewne odchylenia w obrazach i szczegółach, które można zobaczyć, proszę zrozumieć. 2. dane mierzone ręcznie, mogą być pewne odchylenia, ale nie wpływa to na użytkowanie.

Dostawa: Płatność za zamówienia po dokonaniu płatności, wyślemy twoje zamówienie w ciągu 1-3 dni roboczych.Możemy zapewnić (Laminexplus.pl Standard Shipping) (China Post Registered Air Mail) (ePacket) (FedEx, UPS, DHL) usługi transportowe. 1.Laminexplus.pl standardowa dostawa : 10-40 dni tranzytowego czasu, bo czas potrzebny do różnych krajów, nie to samo. 2.China Post Registered Air Mail: 10-40 dni w czasie tranzytu. 3.ePacket: czas tranzytu 10-30 dni. 4.FedEx, UPS DHL : czas tranzytu 3-7 dni.Opłaty, ogłosimy niską cenę, aby zminimalizować lub uniknąć opłat celnych.Ale nie bierzemy na siebie żadnych obowiązków.Polityka Zwrotów I Wymiany: Po otrzymaniu towaru kupujący może złożyć wniosek w ciągu 15 dni na zwrot lub wymianę, proszę, upewnij się, że towar nie jest uszkodzony i oryginalne opakowania, kupujący powinien być od frachtu.Jeśli jest to nasza odpowiedzialność, przesyłka ponosimy my.Na przykład: wysyłanie niewłaściwym rozmiarze lub jest on uszkodzony.Jeśli to odpowiedzialność kupującego, jest to Fracht odbywa się przez kupującego.Na przykład: wybór niewłaściwego rozmiaru i koloru.Opinie: Twoja opinia jest dla nas bardzo ważne i wszystkich nabywców.Proszę, poświęć kilka sekund, aby zostawić świetną recenzję, jeśli jesteś zadowolony z naszym produktem i usługą.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zostawić neutralnej(3 gwiazdki) lub negatywną(1 - 2 gwiazdki) opinie.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem i zostawić ci szczęśliwego zakupy tutaj.Dziękuję!

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: WW-W018
  • Dowód: NIE

Pokrewne produkty

W trendzie.