3D błękitne niebo pęknięta ściana samolot naklejka ścienna salon łazienka wystrój naklejki dekoracje domu samolot podłogę naklejki

l830

Nowy produkt

zł20.09 zł12.44

Tagi: akcesoria łazienkowe Dekoracje, ściany fresk z naklejką błękitnego nieba, okna samolotu, dekoracja samolot lotnictwo, Naklejki 3d na podłogę, wyświetlacz akcesoriów do łazienki, naklejka do łazienki, 3d, naklejki na podłogi w łazience, vinyl the Walking dead, podłoga w łazience.

modname=ckeditor

41903

43094 linijka wysokości

Wystawa Produktu Rozmiar & & Szczegóły

Wprowadzenie do instalacji

proszę,po prostu wyczyścić i przyklej go, łatwo się go aplikuje.

O wysyłce

1. proszę,upewnij się, że napisałeś imię i nazwisko / pełna adres / właściwy kod pocztowy i numer telefonu.Jeśli chcesz zmienić informacje o wysyłce, prosimy zostawić nam wiadomość w ciągu 6 godzin po dokonaniu płatności

2. Porcelanowa poczta lotnicza poczta :bierze 15 - 90 dni roboczy do światowe,Epacket : 10-30 dni ,Laminexplus.pl wysyłają:10-60days,ekspresowy: 5-10 dni.(ems 10 -20 dni),proszę zwrócić uwagę, że niektóre sposoby dostawy nie świadczą usługi śledzenia dla swojego kraju.

3.kupujący ponosi odpowiedzialność za zapłatę podatku celnego,więcej podatkowych pytań,prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju lub sprzedawcą.

4. zgodnie z przepisami Laminexplus.pl:

jeśli nie otrzymasz go po tym,jak wysłaliśmy go przez 60 dni(Brazylia / Rosja / Argentyna-90 dni), natychmiast zwrócimy ci pieniądze.

ale istnieje wiele niekontrolowanych czynników w międzynarodowym transporcie,takich jak klęska żywiołowa / wakacje / post-strike / wojna itp.

tak, że twoje paczki,możliwe, zatrzymują się na kilka dni lub zgubić, mam nadzieję, że możesz dłużej czekać 60 dni lub 90 dni.

5. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w normalnych czasach,prosimy o kontakt z nami w celu weryfikacji.ale nie otwieraj spór bez cotact.thanks dla twojej uprzejmości zrozumienia

Serwis pogwarancyjny

1. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym produktem,można zażądać zwrotu lub zwrotu w ciągu 7 dni po otrzymaniu towaru.

prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, przed zwróceniem lub otwierać spór przeciwko nam.

2. wszystkie produkty muszą być zwrócone w oryginalnych warunkach,albo zrezygnujemy zrobić zwrot.kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty powstałe w procesie zwrotu towaru.

3.Jeśli masz uszkodzone lub nieprawidłowe części,to pls wysyłają nas pakiet i zdjęcia produktu do nas natychmiast,wtedy wyślemy ponownie lub zwrócimy się do ciebie.

Opinie i recenzje

jeśli jesteś zadowolony z naszego produktu,proszę dać nam pięć gwiazdek sprzężenia zwrotnego.wszelkie pytania, proszę, skontaktuj się z nami niezwłocznie

1.Proszę zwrócić uwagę, że rozmiar produktu ma mały zakres błędów .& rozmiar produktu nie jest równa ostatecznej wielkości na ścianie.

2.Proszę pozwolić na niewielką różnicę w kolorze, jeśli porównać go z ekranem komputera lub telefonu komórkowego

 • wystrój pokoju: Salon sypialnia gabinet pokój biurowy itp.
 • Kolor: Wielokolorowy,proszę, pozwólcie, że trochę różnicy w kolorze
 • Gdzie się zwrócić: Gładka i czysta ściana, szkło, metal, drewno itp.
 • Temat: Kreskówka
 • TECHNOLOGIA: Peel & Stick ściany naklejki
 • Specyfikacja: Single-piece Package
 • Klasyfikacja: Naklejki Na Okna
 • Jakość: Wodoodporny krem do opalania nietoksyczny ochrona środowiska
 • Numer Modelu: SK7144
 • Materiał: PVC
 • Styl: Twórczy
 • Scenariusze: ŚCIANA
 • szablon: Okrągła Naklejka Na Ścianę
 • Otrzymany Rozmiar Produktu: Około 50x70cm

Pokrewne produkty

W trendzie.