Oryginał 5 szt. 10 szt., 50 szt./lot FT230XS-R FT230XS FT230 SOIC-16 IC nowe

l845

Nowy produkt

zł49.93

Tagi: elastyczna sukienka 5 cm, kowbojski kapelusz 60 mapie, etui honor 10i 20i, honor 10i case pig, klapa pszczeli projektanta, kaptur волосяное płaszcz mężczyźni, paski do zegarków Grahama, plony zbóż młyny, silosy zbożowe wspaniałe.

Zapraszamy do naszego sklepu

KeXunDa Electronic (International) Co., Ltd

Adres:#16 Block D, The HuaQiang Plaza, HuaQiang North Road , Futian District,ShenZhen,China

Tel:86-755-82524243 | Fax: 86-755-82782345

Kontakt : Xin Ke

Profil firmy:

KeXunDa electronic powstała w 2009 roku, jest profesjonalnym międzynarodowym dystrybutorem IC i innych elementów elektronicznych, po wielu latach zrównoważonego rozwoju, tworzenia dobrej międzynarodowej reputacji i publicznej pochwały.Stosując się do doskonałej reputacji, trzymaj opartej na uczciwości filozofii biznesu, dzięki ogromnej ilości klientów chwalcie i utrzymywać.Dalej, aby zapewnić klientom najwyższej jakości produkty i doskonałą obsługę; dane z inwentaryzacji, ponad 3.000.000 różnych produktów mogą zaspokoić swój popyt.Będziesz cieszyć się z elektronicznymi komponentami, które oferujemy państwu za pomocą uniwersalnych usług pomocniczych.

KeXunDa electronics i setki znanych firm w kraju i za granicą ściśle współpracują

dobre relacje współpracy, elementy elektroniczne są powszechnie stosowane w domowej,przemysłowej i wojskowej dziedzinach.Zawiera artykuły elektroniczne, przenośne urządzenia, zdrowie, własność, bezpieczeństwo, oszczędność energii, energetykę, komunikacja i sieci, informatyki, przechowywanie danych, zarządzanie energią, elektronikę samochodową, elektronikę przemysłową itp.

Obiecujemy :

KeXunDa electronics-to najbardziej sympatyczna, najbardziej zaufany dostawca podzespołów elektronicznych!Witamy ogólne kupcy, aby negocjować, stają się długoterminowymi przyjazne partnerami współpracy, stworzyć brokat razem!

KeXunDa electronics w przyszłość razem z tobą.

Wymiana I Zwrot Pieniędzy:

1. zapewniamy 90 dni gwarancji jakości

2. Jeśli części, które można kupić u nas, nie mają doskonałej jakości, albo nie działają, proszę, po prostu oddaj je do wymiany lub zwrotu pieniędzy

3. Jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas o tym w ciągu 3 dni od przyjazdu.

4. wszelkie elementy muszą zostać zwrócone w oryginalnym stanie, aby ubiegać się o zwrot lub wymianę

Opinie:

Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne.Jeśli jesteś zadowolony z zamówionych przez ciebie towarów, proszę, zostaw komentarz.Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przez ciebie towarów, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię.Możemy pracować razem, aby rozwiązać wszelkie spory.

≡ ≡ ≡ ≡ ≡Kexunda życzy wesołych zakupów, zapraszamy do następnej wizyty. ≡ ≡ ≡ ≡ ≡

  • marka: XinKeICGOO
  • Pakiet: SOP
  • Typ: Logiczne Układy Scalone
  • Temperatura Pracy: A
  • podanie napięcia: A
  • Moc Rozpraszania: A
  • Numer Modelu: FT230XS-R
  • Aplikacja: Komputer
  • stan: NOWA

Pokrewne produkty

W trendzie.