100 g nakrapiane różowy blaszki pigment w proszku flash proszek, błyszczące, metalowe, arkusze,ozdoby do paznokci, lakier

l917

Nowy produkt

zł44.82 zł37.21

Tagi: błyszczący proszek, 50 g cekinów, bardziej błyszczące paznokcie, 500 g cekinów, złota farba, artystyczna złoty liść, holograficzny proszek, jadalne farby, oczy błyszczą, глитер.

kolor : jaskrawy różowy blaszki flash proszek

Zastosowanie:błyszczące, metalowe, arkusze,zdobienie paznokci, lakier i tak dalej.

Opakowanie :100 g/op.

Można mieszać go z przezroczystą warstwą, poniżej:

Inne kolory dostępne :

Warunki dostawy:

1.towar zostanie wysłany w ciągu 36 godzin po otrzymaniu pełnej płatności.

2.wysyłamy na całym świecie z wysyłką płaskiej stawki lotniczą w Hongkongu.ten międzynarodowy zamówienie może trwać dłużej, aby przyjechać, normalnie przekazywanie na całym świecie używa brać 8 do 25 dni roboczych, wyklucza Sat & Sun.

3.wysyłka natychmiast wysyła przez miarowy airmail.it zwykle trwa to 10-25 dni roboczych.

ze względu na różnice w pocztowym w różnych krajach ,niektóre obszary mogą zająć więcej czasu(20-60 dni),takich jak :Włochy, rosja, Chile, Argentyna, Tajlandia , nawet jeśli wysyłamy towar pocztą lotniczą.szczególnie polecamy klientom, którzy z tych wymienionych krajów lepiej wybrać $2 ubezpieczenia w przypadku utraty.

4.Możemy również zapewnić ekspresowe-mail EMS(5-8 dni) lub UPS(4-5 dni).Cena jest wyższa niż standardowe koszty wysyłki około 20 dolarów lub wyżej.Jeśli chcesz wysłać wiadomość lub EMS UPS, prosimy o kontakt z nami.

5.Jeśli pochodzą z odległej dzielnicy, to koszt wysyłki jest wysoki, więc trzeba zapłacić więcej!

Zasady zwrotu:

1 ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru do jego otrzymania.Proszę, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od daty otrzymania i zrób zdjęcie uszkodzony towar, a my zwrócimy pieniądze za uszkodzony towar.

2 Jeśli jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od daty otrzymania i powiedz nam dlaczego.

3, aż twój towar jest nadal w zupełnie nowym stanie, będziemy szczęśliwi, aby zwrócić ci pieniądze , lub możesz poprosić o wymianę towaru.

4 trzeba będzie dostać i sprawdzić twój powrót, zanim będzie dany zwrot lub wymiana.Zwrócony opłaty wysyłki będzie płaci kupujący.Nie zwracamy kosztów wysyłki.

5 w odniesieniu do towarów, które zostały zakupione z dostawą, potrącimy nasze koszty wysyłki z kwoty twojego zwrotu.

6 aby przyspieszyć proces zwrotu, proszę podać w formularzu zwrotu numer konta aukcyjnego towaru lub identyfikator użytkownika

Płatność:

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni.

Gwarancja I Zwroty:

Wszystkie produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie przed wysłaniem.

W przypadku, gdy towar jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 30 dni od daty otrzymania, wymieniamy go na nowy.Zwrot pieniędzy nie jest możliwy.

Kupujący musi pokryć koszty zwrotu i pokrywamy koszty ponownej wysyłki.

Opinie:

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.Doceniamy wasze pozytywne opinie.Proszę, napisz do nas przed wyjazdem negatywny i neutralny komentarz.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem.Dziękuję!

  • Opakowanie: 100 g
  • Kolor: Krzykliwie-Różowy
  • Materiał: глитер
  • Numer Modelu: GLP-VRPINK-100G

Pokrewne produkty

W trendzie.